ویدئو مارکتینگ؛قوی ترین عضو خانواده بازاریابی

دیجیتال مارکتینگ قدرتمند با ویدئو مارکتینگ

در نوشتار بازاریابی محتوا، تنها راه جلب اعتماد مشتری برای خرید ،اشاره کردیم که اساساً تصمیم خرید بر پایه اعتماد است.  شما وقتی خرید می کنید و پول پرداخت می کنید که به یک فرد، کسب و کار یا محصول اعتماد کنید. در دیجیتال مارکتینگ هم همین موضوع صادق است.

برای به دست آوردن اعتماد مخاطب در عرصه دیجیتال مارکتینگ، شما باید بازاریابی محتوای قدرتمندی را اجرا کنید. به این معنا که شما باید محتوای ارزشمند و متعددی برای مخاطبان در حوزه کسب و کار خودتان تولید کنید. این محتوا ، شما را یک مشاور متخصص نمایش می دهد و اینگونه در دیجیتال مارکتینگ می توانید اعتماد مخاطب را جلب کنید.

یک راهکار بسیار اثرگذار در بازاریابی محتوا که می تواند شما را از رقبایتان بسیار متمایز کند، استفاده از ویدئو مارکتینگ در کسب و کارتان است.

جادوی ویدئو مارکتینگ!

جادوی ویدئو مارکتینگ

در راستای بازاریابی محتوا، شما می توانید محتوای مورد نظر خودتان را در قالب های مختلف نظیر: متن ، تصویر، پادکست و یا ویدئو تولید کنید؛ اما در میان انواع فرمت های محتوا، ویدئو مارکتینگ قدرتمندترین و اثرگذارترین آنهاست.

طبق آمارهای معتبر جهانی، به کار بردن یک ویدئو از خودتان، محصولتان یا کسب و کارتان در بازاریابی محتوا، باعث می شود که مخاطب بتواند راحت تر به شما اعتماد کند. زیرا زمانی که مخاطب، ارتباط تصویری با شما برقرار می کند، ارتباط عمیق تر و احساسی تری با شما می گیرد و در نتیجه راحت تر به شما اعتماد می کند.

به همین دلیل، بسیار توصیه می شود که از جادوی ویدئو مارکتینگ در فرآیند بازاریابی کسب و کارتان غافل نشوید.

از ویدئو می توانید طی فرایند فروش، در صفحات فرود سایت، در ایمیل ها و … استفاده کنید.

استودیو نقطه شو، به صورت تخصصی در زمینه ویدئو مارکتینگ فعالیت می کند. شما می توانید با دنبال کردن مقالات جامع نقطه شو در ارتباط با ویدئو مارکتینگ، به اطلاعات ارزنده ای دراین زمینه دست پیدا کنید. حتی اگر تصمیم دارید ساخت ویدئوهای کسب و کارتان را برون سپاری کنید، باز هم توصیه می کنیم که با مطالعه این مقالات، تسلط بیشتری بر فرایند تولید محتوای ویدئویی کسب و کارتان به دست آورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

اگر نیاز به مشورت با متخصصان ویدئو مارکتینگ دارید در خدمتتان هستیم. فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. مشاوره رایگان تلفنی : 09335857035