تولید ویدئوی ارزان

چرا در گذشته از ویدئو کمتر استفاده میشد؟

در گذشته تنها کسب و کارهای بزرگ از ویدئو برای بازاریابی و تبلیغ محصولات و خدماتشان استفاده می کردند.
علت این بود که در گذشته تولید ویدئو، بسیار پر هزینه بود. برای تولید یک ویدئو باید از یک تیم متخصص کمک می گرفتید. همچنین به تجهیزات و دوربین های مخصوص نیاز بود که هزینه های زیادی را در بر میگرفتند. علاوه بر این ها، پس از تهیه یک فیلم، باید آنرا ادیت می کردند و هر کسی توانایی ادیت و تدوین ویدئوها را نداشت. بنابراین هزینه سنگین تدوین هم به هزینه ها اضافه میشد!

تولید ویدئو ارزان شده است؟

امروزه تولید ویدئو بسیار ارزان تر از گذشته شده است. این سادگی به حدی رسیده است که شما می توانید با تلفن هوشمند خودتان یک ویدئوی حرفه ای را ضبط و حتی ویرایش کنید.
ارزان شدن تولید ویدئو و افزایش سرعت اینترنت و دسترسی بخش بزرگی از جامعه به اینترنت، همراه با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی، فضایی را فراهم کرده است که اکثر کسب و کارهای کوچک و مدرسین ، به استفاده از ویدئوهای آنلاین برای بازاریابی روی آورده اند.
بنابراین شما هم برای دوام و رشد کسب و کارتان باید ویدئو تولید کنید. فراموش نکنید که مخاطبان شما ، اغلبا در فضای مجازی کم حوصله هستند و کمتر حاضر میشوند وقتشان را برای خواندن یک کپشن طولانی در اینستاگرام صرف کنند!

ویدئوی ارزان اما اثرگذار تولید کنید!

گرچه به کمک یک موبایل می توان به سادگی ویدئو تولید کرد و آنرا تدوین کرد اما هر کسی نمی تواند با موبایل، یک ویدئوی حرفه ای و اثرگذار تولید کند.
تولید ویدئوهای غیر حرفه ای می تواند به اعتبار شما و کسب و کارتان صدمه بزند.
اگر می خواهید ویدئوهای حرفه ای تولید کنید، کافیست با اندکی مطالعه، شیوه کادر بندی مناسب، استفاده از سک سناریوی مناسب، استفاده از کاور مناسب و استفاده از ویدئوی مناسب در مکان مناسب را بیاموزید.
اگر علاقه دارید اطلاعاتی جامع و ارزشمند را در ارتباط با سفر تا صد استفاده از ویدئو و بازاریابی ویدئویی برای کسب و کارتان بیاموزید، می توانید نوشتار صفر تا صد ویدئو مارکتینگ را مطالعه کنید.