راز افزایش بهره وری در کسب و کار

اشتباه مخرب استارتاپ های کوچک

در بررسی مشتریانی که برای مشاوره به ما مراجعه می کنند، متوجه یک اشتباه رایج میان مدیران کسب و کارها و استارتاپ های کوچک شدیم.
غالب این کسب و کارهای کوچک، برای اینکه به تاگرت درآمدی خودشان برسند، خدمات و محصولاتی با قیمت های بالا به مشتریان خودشان عرضه می کنند.
البته این استراتژی آنها پایان خوشی ندارد! آنها نه تنها به تارگت درآمدی خودشان نمیرسند بلکه مشتریان خودشان را هم از دست میدهند.

راه حل این مشکل فقط افزایش مخاطب است

به جای اینکه قیمت خدماتتان را بیش از حد بالا ببرید که موجب نارضایتی مخاطبین و مشتریانتان شوید، تلاش کنید مخاطبانتان را افزایش دهید تا با افزایش میزان فروش، میزان سودآوری کسب و کارتان را افزایش دهید.

افزایش تعداد مخاطبان باعث میشود که شما از رقبا جلو بیوفتید و با کسب تجربیات بیشتر در بازار، بازار را بهتر بشناسید و ایده های بیشتری برای توسعه کسب و کارتان داشته باشید.

همچنین با افزایش تعداد مخاطبان، اعتبار شما نزد مخاطبتان بیشتر میشود، در نتیجه اعتماد به شما و خرید از شما آسان میشود.

چطور مخاطبان خودتان را افزایش دهید؟

در پست ویدئویی چگونه مخاطب جذب کنیم بیشتر به این موضوع پرداختیم که چطور می توانیم مخاطبین بیشتری را برای کسب و کارمان جذب کنیم.
در هر صورت، یک راهکار اصولی و ارگانیک برای جذب مخاطب، تولید محتوای اصولی و اثرگذار است. قدرتمندترین فرمت محتوا، ویدئو است. بنابراین توصیه می کنیم ویدئوهای اثرگذار تولید کنید تا مخاطبین کسب و کار شما به صورت طبیعی افزایش پیدا کنند.
اگر تصمیم به استفاده از ویدئوهای اثرگذار در بازاریابی کسب و کارتان دارید، به شما توصیه می کنیم نوشتار جامع صفر تا صد ویدئو مارکتینگ را مطالعه کنید.

مشاوره بگیرید

اگر برای استفاده از ویدئو مارکتینگ در کسب و کارتان مردد هستید و به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید از خدمات مشاوره رایگان استودیو نقطه شو استفاده کنید.