وایت برد انیمیشن

وایت برد انیمیشن نقطه شو

ویدئوهای وایت برد انیمیشن در میان انواع ویدئو ها در فرایند ویدئو مارکتینگ ، از انواع ساده ترین و ارزان ترین اقسام ویدئو است.

در ویدئوهای وایت برد، یک نریتور ، سناریو ویدئو را می خواند. در همین حین تصاویر مربوط به سناریو، روی یک تخته وایت برد کشیده می شوند.

این ویدئوها به علت ارزان بودن، گزینه مناسبی برای شروع استفاده از ویدئو در کسب و کار هستند.

یک ویدئوی وایت برد انیمیشن تاثیرگذار

برای اینکه یک ویدئوی وایت برد انیمیشن تاثیرگذار داشته باشید لازم است دو نکته مهم را رعایت کنید.

  • سناریوی جذاب

مهم ترین عنصر ساخت یک ویدئو، کیفیت آن نیست بلکه مفهوم آن است. محتوای سناریوی ویدئوی شما باید دارای قلاب باشد تا مخاطب را قانع کند تا پایان ویدئو را تماشا کند.

  • از کلمات تصویری استفاده کنید

در نوشتن متن سناریوی ویدئو، توجه کنید که تا جای ممکن از کلمات قابل تصور و تجسم استفاده کنید. این سناریو باید به سادگی روی یک تخته وایت برد تصویر سازی شود. البته استفاده از واژگان تصویری باعث می شود که متن و ویدئو برای مخاطب قابل درک تر باشد و به خوبی در ذهن او بماند.

از وایت برد انیمیشن در کدام مرحله بازاریابی می توان استفاده کرد؟

وایت برد انیمشین ، کاربرد گسترده دارد و از آن می توان در اکثر مراحل روند بازاریابی ویدئویی استفاده کرد.

ویدئو معرفی محصول، ویدئوی ترویج برند، ویدئوهای آموزشی و …، همگی را می توان در قالب یک ویدئوی وایت برد انیمیشن تولید کرد.

البته گفتیم که وایت برد انیمیشن بیشتر برای کسب و کارهایی که در ابتدای مسیر ویدئو مارکتینگ هستند مناسب است. در رده های بالاتر قالب هایی چون موشن گرافیک بیشتر توصیه می شوند.

اگر برای استفاده از ویدئو در کسب و کارتان به مشاوره نیاز دارید، می توانید از خدمات مشاوره رایگان استودیو نقطه شو استفاده کنید.

امتیاز ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

اگر نیاز به مشورت با متخصصان ویدئو مارکتینگ دارید در خدمتتان هستیم. فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. مشاوره رایگان تلفنی : 09335857035

برای در یافت مشاوره رایگان ایمیل خود را وارد کنید.
تایید
Get a weekly email with best free content
Subscribe