رئال موشن عصای دست مدرسین

رئال موشن و محصولات آموزشی - نقطه شو

دغدغه خیلی از مدیران و مدرسین، اثرگذار نبودن آموزشی است که در قالب محصولات آموزشی ارائه میدهند.

به این معنا که آموزش های محصولات آموزشی آنها گیرایی و جذابیت لازم را ندارد تا بتواند مخاطب را قانع کند که یک ویدئوی پنج یا ده دقیقه ای  را تا پایان ببیند.

این مشکل باعث میشود که محصولات آموزشی آنها بیننده ای نداشته باشد و در نتیجه این دوستان به اهداف خودشان از ارائه این آموزش ها نرسند.

استفاده از قالب موشن گرافیک

برخی از مدرسین در این شرایط رو به ویدئوهای موشن گرافیک می آورند. مشخصا موشن گرافیک ها ویدئوهای بسیار جذابی هستند و می توانند تمرکز و توجه مخاطبشان را به خوبی جلب کنند.

اما موشن گرافیک به علت هزینه نسبتا بالایی که دارد برای تولید محصولات آموزشی به صرفه نیست. به عنوان مثال، یک ویدئوی بیست دقیقه ای موشن گرافیک می تواند برای آنها بیست میلیون تومان هزینه داشته باشد.

رئال موشن، بهترین گزینه برای تولید محصولات آموزشی

رئال موشن ، ترکیب یک ویدئوی آموزشی با موشن گرافیک است. ترکیب موزیک، تدوین ریتمیک ، افکت های صوتی و تصویری و همچنین گرافیک متحرک در حین صحبت مدرس در یک ویدئوی رئال موشن ، به خوبی تمرکز مخاطب را به ویدئو معطوف می کند.

یک معضل در ویدئوهای آموزش محور، توضیح و انتقال مفاهیم پیچیده به مخاطب است. مدرسین به خوبی با این مشکل در ضبط ویدئوهای آموزشی آشنا هستند. در ویدئوی رئال موشن، برای انتقال این مفاهیم پیچیده یا دسته بندی مطالب در ذهن مخاطب، گرافیک به کمک مدرس می آید.

استفاده از گرافیک متحرک در ویدئوهای آموزشی مدرسین به هنگام توضیح نکات مهم و حساس ویدئوی آموزشی، اثرگذاری ویدئو را چند برابر افزایش می دهد.

علاوه بر اینها، رئال موشن، هزینه بالای موشن گرافیک را به مدرس و یا مدیر تحمیل نمی کند.

جمع بندی

در میان انواع ویدئوها در فرایند ویدئو مارکتینگ ، رئال موشن ، با اختلاف، بهترین قالب ویدوئویی برای تولید محصولات آموزشی است. رئال موشن یک قالب بسیار کاربردی است که به شما کمک می کند از مزایای موشن گرافیک با قیمت ویدئوی آموزشی استفاده کنید.

به کمک این قالب می توانید ویدئوهایی بسیار اثر گذار تولید کنید. ویدئوهایی که افراد هنگام تماشای آن خسته نشوند و حتما آنرا تا پایان دنبال کنند.

اگر می خواهید ویدئوهای آموزشی شما به راحتی توجه مخاطب را جلب کند و مخاطب را تا پایان ویدئو به تماشای آن ترغیب کنند، رئال موشن بهترین گزینه برای شماست.

اگر تصمیم به تولید ویدئوی رئال موشن برای کسب و کارتان دارید، می توانید از مشاوره رایگان استودیو نقطه شو استفاده کنید.

در اینجا تعدادی از ویدئوهای رئال موشن تولید شده در استودیو نقطه شو را مشاهده می کنید.

امتیاز ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

اگر نیاز به مشورت با متخصصان ویدئو مارکتینگ دارید در خدمتتان هستیم. فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. مشاوره رایگان تلفنی : 09335857035

برای در یافت مشاوره رایگان ایمیل خود را وارد کنید.
تایید
Get a weekly email with best free content
Subscribe