قوی ترین عضو خانواده بازاریابی

دیجیتال مارکتینگ قدرتمند با ویدئو مارکتینگ

در نوشتار بازاریابی محتوا، تنها راه جلب اعتماد مشتری برای خرید ،اشاره کردیم که اساساً تصمیم خرید بر پایه اعتماد است.  شما وقتی خرید می کنید و پول پرداخت می کنید که به یک فرد، کسب و کار یا محصول اعتماد کنید. در دیجیتال مارکتینگ هم همین موضوع صادق است.

برای به دست آوردن اعتماد مخاطب در عرصه دیجیتال مارکتینگ، شما باید بازاریابی محتوای قدرتمندی را اجرا کنید. به این معنا که شما باید محتوای ارزشمند و متعددی برای مخاطبان در حوزه کسب و کار خودتان تولید کنید. این محتوا ، شما را یک مشاور متخصص نمایش می دهد و اینگونه در دیجیتال مارکتینگ می توانید اعتماد مخاطب را جلب کنید.

یک راهکار بسیار اثرگذار در بازاریابی محتوا که می تواند شما را از رقبایتان بسیار متمایز کند، استفاده از ویدئو مارکتینگ در کسب و کارتان است.

جادوی ویدئو !

جادوی ویدئو مارکتینگ

در راستای بازاریابی محتوا، شما می توانید محتوای مورد نظر خودتان را در قالب های مختلف نظیر: متن ، تصویر، پادکست و یا ویدئو تولید کنید؛ اما در میان انواع فرمت های محتوا، ویدئو قدرتمندترین و اثرگذارترین آنهاست.

طبق آمارهای معتبر جهانی، به کار بردن یک ویدئو از خودتان، محصولتان یا کسب و کارتان در بازاریابی محتوا، باعث می شود که مخاطب بتواند راحت تر به شما اعتماد کند. زیرا زمانی که مخاطب، ارتباط تصویری با شما برقرار می کند، ارتباط عمیق تر و احساسی تری با شما می گیرد و در نتیجه راحت تر به شما اعتماد می کند.

به همین دلیل، بسیار توصیه می شود که از جادوی ویدئو در فرآیند بازاریابی کسب و کارتان غافل نشوید.

از ویدئو می توانید طی فرایند فروش، در صفحات فرود سایت، در ایمیل ها و … استفاده کنید.

استودیو نقطه شو، به صورت تخصصی در زمینه ویدئو مارکتینگ فعالیت می کند. شما می توانید با دنبال مطالعه مقاله جامع صفر تا صد ویدئو مارکتینگ نقطه شو ، در ارتباط با ویدئو مارکتینگ، به اطلاعات ارزنده ای دست پیدا کنید. حتی اگر تصمیم دارید ساخت ویدئوهای کسب و کارتان را برون سپاری کنید، باز هم توصیه می کنیم که با مطالعه این مقاله، تسلط بیشتری بر فرایند تولید محتوای ویدئویی کسب و کارتان به دست آورید.

 

امتیاز ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

اگر نیاز به مشورت با متخصصان ویدئو مارکتینگ دارید در خدمتتان هستیم. فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. مشاوره رایگان تلفنی : 09335857035

برای در یافت مشاوره رایگان ایمیل خود را وارد کنید.
تایید
Get a weekly email with best free content
Subscribe