دیجیتال مارکتینگ موفق: چرا مخاطبان ما را دنبال می کنند؟

جذب مخاطب در فضای مجازی

یکی از سوالات پرتکرار دوستانی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند، این هست که ما باید چه محتوایی تولید کنیم تا مخاطبان در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنند؟

برای پاسخ به این
سوال، باید در رفتار مخاطبان کمی عمیق تر شویم و بپرسیم که اصلا مخاطبان در فضای
مجازی دنبال چه چیزی می گردند؟

مخاطب در فضای مجازی دنبال چه چیزی میگردد؟

جذب مخاطب در دیجیتال مارکتینگ
جذب مخاطب در دیجیتال مارکتینگ

هر فرد، برای یکی از
این دو منظور وارد فضای مجازی میشود:  1-
سرگرمی   2- دریافت محتوا

دسته اول، شامل هرگونه محتوایی می شود که برای مخاطب، ایجاد سرگرمی می کند، نظیر کلیپ های طنز و یا قسمت هایی از فیلم های نوستالژیک و … و دسته دوم، شامل هرگونه مطالب و ویدئوهای آموزشی و یا آمار و اخباری است که به اطلاعات مخاطب اضافه می کند و او را غنی تر می کند.

ریزه کاری های دیجیتال مارکتینگ: سرگرمی یا محتوا؟

به منظور جذب مخاطب بیشتر در دیجیتال مارکتینگ، باید هر دونوع محتوا را به کار ببریم. البته باید دقت کنیم که محتوای تولیدی نهایی ما، متناسب با کسب و کارمون هم باشه. برای این منظور، باید با استفاده از ابزارهای گیمیفیکیشن، محتوای مورد نظرمون رو وارد فضای سرگرمی کنیم، تا مخاطب هم از محتوا استفاده کنه و هم سرگرم بشه.

کامل آموزش ببینید!

برای موفقیت در عرصه بازاریابی دیجیتال و دیجیتال مارکتینگ ، ریزه کاری های بسیاری را باید رعایت کنید، پس شما را دعوت می کنیم که به صورت کامل آموزش ببینید.

سایر مقالات آموزشی نقطه شود در زمینه دیجیتال مارکتینگ می توانند زوایای مخفی از این عرصه را برای شما آشکار کنند. همچنین برای اینکه فعالیت ثمر بخش در حوزه ویدئو مارکتینگ داشته باشید، می توانید مقاله صفر تا صد ویدئو مارکتینگ را مطالعه کنید.

 

امتیاز ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

اگر نیاز به مشورت با متخصصان ویدئو مارکتینگ دارید در خدمتتان هستیم. فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. مشاوره رایگان تلفنی : 09335857035

برای در یافت مشاوره رایگان ایمیل خود را وارد کنید.
تایید
Get a weekly email with best free content
Subscribe